Informace pro všechnyNikdy není pozdě začít znovu.

Představuji se

Publikováno 15.11.2017 v 23:08 v kategorii Můj příběh, přečteno: 42x


  

 Zde se chci představit a sepsat svůj životní příběh.

         Mé jméno Ivana Konečná .

Do své dospělosti jsem žila jak žila. Po skončení školy jsem nastoupila do učení jako pánská krejčová. Učení jsem nedokončila , protože jsem vážně onemocněla a po roce léčení jsem dostala plný invalidní důchod. Čas plynul a byl rok 1989, kdy se měnilo mnoho věcí . A tím pádem se rozhodlo, že mne odeberou důchod . Hledala jsem práci,která by zohledňovala můj zdravotní stav. Tak jsem pracovala v těchto profesích : uklizečka - postupně ve 3 společnostech, dále , ve výrobně potravin v 1 společnosti a toaletářka u 1 společnosti. Pak jsem se v roce 2001 přestěhovala a již byla bez práce. Stále chodila po lékařích, léčila se a tak jsem se pokusila zažádat aspoň o částečný důchod, který mi po 3/4 roku řízení mi byl přiznán. Tak mám od roku 2001 částečný invalidní důchod a nemoci co mám jsou celoživotního charakteru.Do roku 2017 jsem žádnou adekvátní práci z domu přes pc nenašla. Až letos jsem si našla práci,která mne baví,mohu pomoci lidem.

Spolupracuji s panem Ing.Jaklem ,který pracuje na pozici oblastní vedoucí pro Agrapojišťovnu. Dělám a spravuji webové stránky a dělám administrativní práci.

Tvorba webových stránek mne baví .

Ve všem co dělám se chci zdokonalovat a tak jsem v programu ..ZÁKONY BOHATSTVÍ,, Již od první chvíle jsem se začala zlepšovat a myšlení se obrátilo o 100%.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Sukiyaki 16.11.2017 v 00:08 Teši me. Ja jsem Češka z Chorvatska. Po prvni jsem tady na blogu tak mi to moc nejde ali bude to dobry. V Chorvatsku jsem byla 12 roku na blogu.
  Ahoj.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?