Informace pro všechnyNikdy není pozdě začít znovu.

Kde jsem našla kvalitní pomoc

Publikováno 15.11.2017 v 23:19 v kategorii Kde jsem našla kvalitní pomoc, přečteno: 43x

Nikdy není pozdě na sobě pracovat tak, abychom se líp cítili ,aby se nám lépe žilo a to ve všech oblastech našeho života. To znamená jak po materiální tak i po finanční a také po duchovní stránce. Abychom mohli žít život naplno a žít se vším,co ke spokojenému životu patří a také vykonávali činnosti,které nás baví,ne jen činnost nudnou a monotonní.
Já byla před 5 lety zcela na dně,ani žít se mi nechtělo. Trvalo 6 měsíců, než jsem se odhodlala udělat první odraz ode dna. Přerušila jsem veškeré kontakty abych mohla na sobě důkladně a v klidu pracovat. Sebevědomí jsem měla na bodu mrazu, nedokázala jsem komunikovat s lidmi. Proto jsem se zaměřila na posílení sebevědomí. Obnášelo to sledování webinářů na toto téma po dobu 3 měsíců.

Pak jsem změnila bydliště a pracovala na sobě dál a zároveň si hledala nějaký přivýdělek. Nic se nedařilo. Tak jsem si dala pauzu. Jelikož mám několik nemocí ,se kterými se léčím mnoho let a proto mám invalidní důchod částečný , tak nemohu nikam dojíždět za prací a jsem omezena nabídkou práce přes internet. I tak se nedařilo. Pak jsem se seznámila s jedním pánem,který mne oslovil ohledně jednoho projektu.Ten jsem vyzkoušela,ale nebylo to ono. Po nějakém čase jsme se opět spojili, abychom navázali spolupráci. Nyní se jednalo o výpomoc přes počítač. Tak jsem začala se víc vzdělávat a učit se,abych vše co bude třeba udělat přes pc,bylo co nejlepší. A proč to všechno píši? Před 14 dny mne na facebooku zaujala skupina ,, ZÁKONY BOHATSTVÍ,, Od té chvíle jsem byla nakopnuta a začala jsem jinak přemýšlet, konat,prostě jsem nastoupila cestu k bohatství - naskočila do tohoto vlaku. DOPORUČUJI -

WWW.ZAKONYBOHATSTVI.CZ

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?